A 4. forduló rangadóján a mérkőzésig veretlen Zalaszentgrót csapatát fogadtuk.

Egerszegi KK- Zalaszentgróti KC 27-25 (12-11)
Zalaegerszeg, Zala Megyei női bajnokság, Jv: Erdélyi, Poller

EKK: Cseszkó- Murányi 1, Marton M. 8, Bíró 2, Kovács 7, Gotthárd 7, Hajba 3, Karácsony, Miklós, Marton L., Farkas, Domján. edző: Csatáné Balogh Beatrix

A mérkőzést a vendégek kezdték jobban és 5 perc után három góllal elléptek (0-3). Gyorsan rendeztük a sorainkat és egy hat gólos rohanással fordítottunk (6-3). A félidő második felében felváltva potyogtak a gólok. Az utolsó percre kicsit kiengedtünk és a vendégek kiegyenlítettek. A félidő utolsó poénja a miénk volt és Molnár Míra góljával, előnnyel mehettünk szünetre (12-11).

A második félidő is kiegyenlített, kemény csatát hozott. A két csapat nem tudott elszakadni egymástól és fej-fej mellett haladtak a mérkőzés végéig. A hajrában sikerült három góllal is ellépnünk (24-21). Az utolsó pillanatokban még mindent megpróbáltak a vendége, de két gólnál közelebb nem sikerült kerülniük.